"Loading..."

Her çocuk eşsizdir, farklı zekâ, yetenek, ilgi ve kişilik özelliklerine ve doğuştan gelen muhteşem bir potansiyele sahiptir. Bu potansiyeli ortaya çıkarmak ancak doğru eğitimle mümkündür. Çocuklarımızda var olan üstün nitelikleri bütün yönleriyle açığa çıkarmak için gerekli tüm koşulları yaratmak da bizim temel görevimizdir. Bu ilke ile basariyi hedefleyen, sorgulayan, duyarlı, hoşgörülü, öz güveni yüksek gençler yetiştirmeyi amaç edinen bir eğitim veriyoruz.

Bilgenç Koleji " Her çocuk keşfedilmeye hazire bir yıldızdır.” Anlayışıyla öğrencilerimizin öğrenme isteğini sürekli kılıyoruz. Araştırma ve yaratmaya dayalı projelerle çocuğun kabiliyetlerini keşfediyoruz. Hayatta başarılı olmak için heyecanı ve merakı ömür boyu süren, öğrenmekten zevk alan, sorgulayabilen, öğrenmeye olan doyumsuzluğunu gideren ve sosyal çevresiyle uyumlu öğrenciler yetiştiriyoruz.

Bilgenç Koleji öğrencilerimizin anaokulundan başlayarak ilkokul ve ortaokuldaki akademik ve kişisel gelişimlerini tamamlayabilecekleri bir okuldur.

Bilgenç Koleji liselere geçiş sınavı olan LGS sürecinde öğrencisinin yanında yer alarak hem okul hem dershane konseptiyle öğrencisine tam destek olacaktır.